ubytovani Krkonose pension Woodhouse ubytovani Rokytnice Krkonose pocasi Krkonose sport Krkonose snih Krkonose doprava               
Home        Město Rokytnice      O Krkonoších        Doprava        Služby       Webkamery       Mapa       SOS
  Ubytování            Ceny                   Okolí           Sport,aktivity    Počasí,sníh      Fotogalerie        Kontakt

 Ubytování ve Woodhouse
Nabízíme
cenově dostupné a komfortní ubytování v apartmánech pro 4, 7, 12, 16 osob ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích s koupelnou a WC. Hosté mají k dispozici vybavenou kuchyň a velkou obytnou halu nebo obytnou kuchyň s krbem. WIFI internet. V létě je k dispozici bazén a zahradní posezení s grilem a ohništěm.

 

Naše nabídka ubytování - skladba pokojů:

Apartmán v podkroví
má vlastní vchod, 4 ložnice (2+4+4+4 lůžka) + malou ložnici + dětskou ložnici, 4 x koupelnu a WC, halu, kuchyň a malou kuchyňku,celkem max.16 lůžek. Lze pronajmout celý apartmán, část nebo jednotlivé pokoje. více
Apartmán v přízemí
má vlastní vchod, 2 ložnice (4+3 lůžka) obytnou  kuchyň s krbem.
Celkem max.7 lůžek +jedna přistýlka. více
Prázdninový dům Hájek
se nachází v zahradě 150 metrů od Woodhouse.
Má 4 ložnice (4+3+3+3 lůžka) 3 x koupelnu a WC, halu s krbem, kuchyň, celkem max.13 lůžek+jedna přistýlka. více

Služby: Na přání snídaně. Parkování je zajištěno u domu na vlastním pozemku, Wifi připojení k internetu zdarma. V zimě majitel zajisťuje hostům i soukromou výuku lyžování. V sousedství je možno využít solárium, saunu a masáže. Pro děti v létě hřiště, louka, bazén, pískoviště. Firemní akce jsou možné, k dispozici je velká hala jako konferenční místnost.

Stravování: Apartmány mají vlastní vybavené kuchyně, na přání podáme hostům snídani. V blízkém okolí se nachází několik obchodů a restaurací nabízejících stravování.

ceny ubytování zde

 

Okolí domu
Woodhouse se nachází v klidném prostředí 400 m od centra města  Rokytnice nad Jizerou a 50 m od lesa a je celoročně dostupný   autem. Před domem je zpevněná plocha - hřiště, které v zimě slouží k parkování.


Příjezd k domu


Parkování je hned před domem


Projdeme brankou vzhůru k domu


Projdeme okolo bazénu


V zimě je ale bazén zapadaný


Zazvoníme u vchodu


Podkroví má vlastní vchod zezadu


Posezení u vchodu do podkroví


Posezení u vchodu do přízemí


Apartmán v podkroví

 má 4 ložnice (2+4+4+4 lůžka) + malou ložnici + dětskou ložnici, 4 x koupelnu a WC, halu, kuchyň a malou kuchyňku,celkem max 18 lůžek.
Videoprohlídka zde


Pokoj č.1 v podkroví


Z něj je po schůdkách přístupná


 dětská ložnice v patře


Pokoj č.2 v podkroví


je čtyřlůžkový


Koupelna č.2


Pokoj č.3 v podkroví a koupelna  >>>


Kuchyň v podkroví


Hala v podkroví má  40 m2


slouží jako společenská místnost


a vedou z ní schody do podstřeší


Kuchyňka v podstřeší


Čtyřlůžkový pokoj č.4 v podstřeší


Koupelna v podstřeší


Malá ložnice č.5 v podstřeší

   

Apartmán v přízemí
 má vlastní vchod, 2 ložnice (4+3 lůžka) obytnou  kuchyň s krbem,celkem max.7 lůžek +jedna přistýlka.
Videoprohlídka zde


Apartmán v přízemí má vlastní vchod


Vchází se přímo ze zahrady   >>>


Obytná kuchyň v přízemí
 


s kuchyňským koutem
 


a jídelním koutem
 


a krbem


Velký pokoj v přízemí


má 4 lůžka


a vlastní koupelnu se sprchou
 

   Třílůžkový pokoj v přízemí
                  a jeho koupelna   >>>

Prázdninový dům Hájek
se nachází v zahradě 150 metrů od Woodhouse. Má 4 ložnice (4+3+3+3 lůžka) 3 x koupelnu a WC, halu s krbem, kuchyň, celkem max.13 lůžek+jedna přistýlka. Videoprohlídka zde


Dům Hájek se nachází v zahradě


V zimě se parkuje u Woodhouse.


Velká hala s krbem


Vybavená kuchyň


Čtyřlůžkový pokoj č.1 v přízemí


Třílůžkový pokoj č.2 v patře


Třílůžkový pokoj č.3 v patře


Třílůžkový pokoj č.4 v patře


Koupelna v přízemí

Koupelna v patře >>>

 
     
     
 

Naše nabídka ubytování

Woodhouse se nachází v klidném prostředí 400 m od centra města Rokytnice nad Jizerou a 50 m od lesa a je celoročně dostupný autem. Z okolí jsou výhledy na západní Krkonoše, lesy a louky. Rokytnice nad Jizerou je v zimě rušné středisko, v létě ospalé krkonošské městečko ležící v údolí pod nejvyšší horou západních Krkonoš - Kotlem (1435 m) .
Nedaleko domu je východisko letních i zimních turistických a cyklistických cest po Krkonoších a upravené běžecké tratě. Lyžařské středisko Studenov je vzdáleno 1 km od domu a je dosažitelné pěšky, na lyžích nebo autem. Lyžařské středisko Lysá hora je vzdáleno 2 km od domu a je dosažitelné pěšky, autem nebo skibusem. Stanice skibusu je poblíž domu, skibus jezdí v zimě každých 15 minut a je zdarma. Po lyžování můžete z obou středisek přijet na lyžích až k domu.
Nejbližší prodejna potravin a restaurace je vzdálena jen 250 m od domu.

Letní aktivity
Rokytnice nad Jizerou je známá více jako zimní středisko, nabízí ale také mnoho letních aktivit, jak u nás tak i v blízkém okolí. Je východiskem turistických a cyklistických tras po Krkonošícha Jizerských horách, pro přiblížení a dopravu kol lze využít sedačkovou lanovku v Horních domkách nebo krkonošské cyklobusy.
Sjíždění lyžařských svahů je v létě možné na kolech a koloběžkách, známý je závod horských kol českého poháru ve sjezdu v Týda-areálu v Horních domkách a v dual slalomu na sjezdovce Skiareálu Modrá Hvězda, kde je připravena perfektní trať s velkým skokem. V sousedním Harrachově je letní bobová dráha. Pro milovníky rychlých kol jsou připraveny motokáry, koloběžky a půjčovna skútrů. Krásné a romantické je  koupání v horské říčce Jizeře, která je za vyšší vody vyhledávaným terénem pro kanoistiku a rafting.
Blízká  sportovní hala nabízí dvě tělocvičny a posilovnu,tenisové a volejbalové kurty, kuželnu.
Vyjížďky na koních, létání na padákových kluzácích, lezení na cvičných skalách nebo v lanovém centru uspokojí i ty návštěvníky, kteří hledají více vzrušení.
Při špatném počasí je možno si zahrát bowling a kuželky, navštívit Krkonošské muzeum, Muzeum skla, dolomitové jeskyně v Bozkově  nebo některý z četných hradů a zámků v podkrkonoší a Českém ráji.

Zimní aktivity
SKI REGION.CZ sdružuje střediska Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Rejdice, Příchovice pod společným skipasem a je rozlohou největším v  Krkonoších. Lyžování ve SKI REGINOU je díky rozmanitým terénům skutečně vhodné pro začátečníky, pokročilé i náročné lyžaře. Sjezdovky jsou zde většinou velmi široké s množstvím volného prostoru, jaké jinde v Česku těžko najdete. V samotné Rokytnici je několik samostatných lyžařských středisek různé obtížnosti o celkové délce tratí přes 20 km a více jak 20 vleků a lanovek.více: V půjčovnách a skiservisech je pro Vás připraven široký výběr lyžařského i snowboardového vybavení, pro začátečníky množství lyžařských škol a cvičných svahů. Pro milovníky klasického lyžování jsou k dispozici desítky kilometrů upravovaných běžeckých tras. Některé z nich patří do projektu Krkonoše – lyžařský běžecký ráj, další navazují na Jizerskohorskou magistrálu a tratě v Polaně na polské straně Krkonoš.V zimních měsících lze kromě lyžování provozovat snowtubing nebo vyjížďky na saních.
Tipy na výlet:
  Pěší nebo lyžařské túry k prameni Labe, na Sněžné jámy, Zlaté návrší, k vodopádům i na další krásná mista Krkonoš. Cyklistické vyjížďky po Krkonoších, českých i polských Jizerských horách. Pro přiblížení lze využít turistické linky cyklobusů a skibusů.  Nedaleká skalní města, hrady a zámky Českého ráje jsou další možností pro výlet.
Příjezd :
Praha - Turnov- Tanvald- Rokytnice
Brno - Hradec Králové - Jičín - Jilemnice - Rokytnice

300 m za náměstím je po levé straně hlavní ulice lékárna. Hned za lékárnou odbočíme vlevo vzhůru a po 100 metrech dojedeme k domu.Objekt je celoročně dostupný autem, v zimě doporučujeme vzít s sebou sněhové řetězy.

 

 

HOME

© 2009 Krkonose-online.com